Međunarodni dan tolerancije
Autor: Dijana Marić, 16. 11. 2013.

Ove smo godine,petak 15.listopad 2013.,obilježili Međunarodni dan tolerancije organizacijom popularne društvene igre
Čovječe ne ljuti se - uživo!“

Domaćinje bila naša  škola, koja je uz pomoć svojih učenika Nike i Patrika pripremila uvod u temu.

Kasnije su se svi prepustili u iskusne ruke voditelja Marka Hergešića i krenuli u osvajanja polja. Putem su postavljene razne prepreke, ali su iskusni igrači sve uspješno savladali; i pjevanje i sportske zadatke i pitanja o toleranciji.

Naravno, kako to i biva u ovoj igri, bilo je i rušenja i neizvršavanja zadataka i loše sreće, ali moramo se pohvaliti - tolerancija nije dolazila u pitanje!

Svaka igra ima i pobjednike, a ovoga puta pobijedio je tim plavih. Bez obzira na to, svi su se igrači dobro zabavili, nešta novo naučili i od Udruge dobili fascikle i kemijske olovke kao uspomenu na zajedno provedeno prijepodne.

Izvor: http://www.novi-svijet.hr/