Svjetski dan šećerne bolesti - 4.a
Autor: Dijana Marić, 20. 11. 2013.

U četvrtak, 14. studenog, učenici 4.a razreda s učiteljicom Radojkom Kozina obilježili su Svjetski dan šećerne bolesti. Razlog tome je bio što u razredu imaju učenicu s dijabetesom.

To je jedna prekrasna, živahna i uvijek prijateljski raspoložena Rea Radočaj. Ona i njezini roditelji su nam približili  značenje bolesti dijabetesa.

Svi prisutni mogli su izmjeriti šećer u krvi. Bilo  nam je drago što smo još više stekli znanja o toj bolesti.

Vjerovatno ćemo našu Reu sada razumjeti više nego prije.

Anja Kaurić, 4.a

Radojka Kozina, učiteljica mentor