Mia kod gradonačelnice
Autor: Dijana Marić, 13. 12. 2013.

I grad Sisak nagradio Miju - autoricu novogodišnje marke.

Inače, Mijin crtež za idejno rješenje novogodišnje marke je pobijedio u konkurenciji više od 960 radova iz 172 osnovne škole.

U srijedu 11. prosinca 2013. bili smo kod gradonačelnice grada Siska Kristine Ikić Baniček. Gradonačelnica je Miji čestitala na izvrsnom uspjehu i izrazila ponos što u našem gradu raste jedna tako vrijedna i talentirana osoba.

Mia je bila ponosna na riječi gradonačelnice pa joj je ponudila napraviti sliku Staroga grada u tehnici grataž što je gradonačelnica oduševljeno prihvatila.

Za daljnji poticaj u radu gđa. Ikić Baniček joj je poklonila Hlapićev kofer slikarskog pribora i poželjela daljni uspjeh u radu.

U velikom kabinetu Gradske vijećnice Mia je strpljivo pozirala pred fotoaparatima i kamerama zagonetno se smješkajući i vjerojatno razmišljajući "Kada će sve to biti gotovo. Išla bi na klizanje!"

Radojka Kozina, učiteljica mentor