Moja maska
Autor: Dijana Marić, 13. 3. 2014.

U školi se održavao maskenbal, pa sam ja sa pripremama počela već rano ujutro. Maskirala sam se u pračovjeka Kremenka. Odjenula sam krzneni prsluk, natapirala kosu i potamnila lice. Imala sam i toljagu. Najprije smo u razredu održali ples pod maskama a potom i izbor za najbolju masku. Pobijedlia sam.

Toga dana i u našoj školskoj dvorani održavao se i maskenbal. Bilo je tu puno princeza, Spidermana, vampira i robota. Svi su se dobro zabavljali. Najbolje i najmaštovitije maske osvojile su nagrade, a kad su mene prozvali za 3. mjesto, mojoj sreći nije bilo kraja.

Eto, tako je završio još jedan maskenbal u razredu i školi, a ja s nestrpljenjem očekujem sljedeći.

Nika Mliković, 3.b

mr. Vera Pranjić, učiteljica