Prezentacija ragbija
Autor: Dijana Marić, 2. 5. 2018.

Profesor kineziologije Ivor Borovnjak, našim učenicima od prvoga do osmoga razreda na satovima tjelesne i zdravstvene kulture prezentirao igru ragbija.

Pokazao je kako i na koji način se igra ragbi, te pokušao objasniti kako ragbi nije tako gruba i nasilna igra, nego sport u kojem je dozvoljen čvrst kontakt između protivničkih igrača, te da ništa nije grublji od hokeja na ledu, borilačkih sportova, rukometa i vaterpola. Kao u svim sportovima tako i u ragbiju se svaka pretjerana grubost i nasilno ponašanje  strogo kažnjavaju.

Učenicima su održani satovi bili jako zanimljivi a profesor je pozvao sve zainteresirane da se pridruže na njihovim treninzima.

Vedrana Šimić, prof.

Fotografije u nastavku...