Rezultati natjecanja 2009./2010.
Autor: Dijana Marić, 13. 7. 2010.

Sportska natjecanja Školskog športskog društva Viktorovac

Ove školske godine u rad školskog sportskog društva bilo je uključeno 80 učenika.

Na gradskim natjecanjima sudjelovali smo u sljedećim sportovima: rukomet, košarka, odbojka, nogomet, stolni tenis, šah i plivanje, te se plasirali na županijsko natjecanje u:

• odbojci (m i ž)
  • košarci (m i ž)
  • rukometu (m)
  • šahu (m)
  • plivanju (ž)

Zapaženiji rezultati:

• odbojka (ž) – 1.mjesto
  • šah (m) – 1.mjesto
  • plivanje (ž) – 1.mjesto
  • odbojka (m) – 3.mjesto
  • košarka (ž) – 3.mjesto

Poludržavno natjecanje:

• šah (m) – 3.mjesto - Martin Žuljevac, 5.a; Matija Halavanja i Andrej Golac, 6.c i   Martin Vujnović. 8.a

• plivanje (ž) – 1.mjesto

Državno natjecanje:

• plivanje (ž) – 3.mjesto – Ria Ivančić i Lucija Bakonji, 7.c; Anja Štajcar i Jana Joksimović, 6.c; Ema i Marta Šarar, 5.c Iva Delić, 5.b i Margareta Smolko, 4.a

Osim gore navedenog 80 učenika naše škole sudjelovalo je na proljetnom krosu koji je održan na gradskom stadionu i osvojili ukupno 10 medalja  (tri zlatne, četiri srebrne i tri brončane).

Čestitamo!!!