Gradsko natjecanje
Autor: Dijana Marić, 21. 5. 2011.

Na Gradskom natjecanju koje je održano u svibnju između petih i šestih razreda osnovnih škola sudjelovali su učenici naše škole u sljedećim sportovima:

košarka, nogomet, rukomet i odbojka za djevojčice.

6. svibnja 2011. - KOŠARKA

Naši učenici su osvojili 3. mjesto!!!

Za školu su igrali: Karlo Krčelić, Karlo Matijašević, Roko Marinović, Tomislav Galić, Marko Kolenc, Martin Žuljevac, Marko Kolarić, David Počekal, Toni Šimić.

9. svibnja 2011. - RUKOMET

Naši dječaci osvojili su 2. mjesto i prošli na Županijsko natjecanje koje se održalo u Kutini. Konkurencija je bila jaka i mi smo se zadovoljili petim mjestom.

Igrali su: Tomislav Prpić, Bruno Nikšić, Elvis Bunić, Marko Kolarić, Valentino Dujmenović, Karlo Šuštić, Toni Šimić, David Počekal, Andrej Grubor, Denis Ibrišević.

11. svibnja 2011. - NOGOMET

Naši dječaci su osvojili 3. mjesto!!!

Igrali su: Tomislav Prpić, Elvis Bunić, Marko Kolarić, Marin Nišević, Jan Žegor, Valentino Dujmenović, Tarik Hajdarević, Bruno Nikšić, Toni Šimić, David Počekal, Niko Objedović, Denis Ibrišević, Irenej Šević.

12. svibnja 2011. - ODBOJKA

Naše djevojčice su osvojile 1. mjesto na Gradskom natjecanju i time se plasirale na odlazak na Županijsko natjecanje koje je održano u Kutini 24. svibnja 2011. na kojem su osvojile 2. mjesto.

Igrale su: Ivana Cetin, Hana Petrović, Tena Drinovac, Doroteja Krtalić, Rebeka Tubić, Veronica Mesar, Marta Šarar, Ema Šarar, Iva Delić, Iva Tonković, Paula Pufek, Sara Stojić.