Državno natjecanje - plivanje i odbojka
Autor: MIŠA MAJKIĆ, 17. 5. 2012.

Na Državnom natjecanju koje se ove godine održalo u Poreču od 02. do 04. svibnja, sudjelovale  su  i naše učenice u plivanju i odbojci.

Veliki je uspjeh plasirati se i možemo reći zasluženo otići i predstavljati svoju školu.

U plivanju su učenice osvojile drugo mjesto, a za školu  su plivale: Jana Joksimović, Anja Štajcar, Iva Ciprić, Ema Šarar, Marta Šarar, Iva Delić, Margareta Smolko i Hana Stanković Mehinović

Bravo cure!

Odbojkašice su zauzele peto mjesto, a biti peti u državi i nije mala stvar.

Igrale su u sastavu: Kristina Majstorović, Monika Papić, Ejla Muratagić, Sara Culjaga, Tena Drinovac,Doroteja Krtalić, Paula Pufek, Iva Tonković, Hana Petrović i Sara Martinić.