Natjecanja Kutina i Novska
Autor: MIŠA MAJKIĆ, 5. 6. 2012.

Dana 29. 05. 2012. u Kutini se održalo Županijsko natjecanje učenika 5. i 6. razreda.

Naši učenici su se natjecali u četiri sporta i to u rukometu dječaci i djevojčice, u košarci dječaci, te u odbojci djevojčice.

Rukometašice i košarkaši su zauzeli treće mjesto, rukometaši peto, a odbojkašice ovog puta nisu imale sreće tako da su bile šeste.

Dana 04.05. 2012. u Novskoj je po prvi put održano Županijsko  natjecanje u nogometu za djevojčice. Našu školu su predstavljale: Kristina Majstorović, Monika Papić, Ejla Muratagić, Ema Bamburać, Sara Culjaga, Irena Prpić, Antonija Nikolić, Nikol Leskovar, Sara Stojić i Antonela Alihodžić. Naše djevojčice su od sedam ekipa zauzele četvrto mjesto.