Novinarsko-literarna skupina u školskoj knjižnici
Autor: Iva Dužić, 24. 11. 2017.

Kreativne članice Novinarsko-literarne skupine svakog utorka u školskoj knjižnici stvaraju ideje za budući školski časopis, raspravljaju o aktualnim događajima i temama, a pripremaju se i za sudjelovanje u različitim školskim i gradskim akcijama. Na ovom susretu voditeljica skupine  upoznala ih je s Nacionalnim natjecanjem u čitanju naglas, a najavom filma „Čudo“ koji je nastao na temelju istoimene knjige potaknuta je rasprava o toleranciji kako bi nastali budući radovi na tu temu.

Dogovorile smo i plan događanja za naredne susrete u našem knjižničnom kreativnom kutku, ali i izvan njega!

Iva Dužić, školska knjižničarka