Izložba u Srednjoj školi Viktorovac
Autor: Iva Dužić, 14. 2. 2018.

Učenici naše škole, u pratnji Irene Balen-Gorišek i Ive Dužić, prisustvovali su svečanom otvorenju izložbe "20 godina s Harryjem Potterom" u knjižnici Srednje škole Viktorovac. Nakon maštovitog programa u režiji Tanje Vadla i izvedbi mladih glumaca, kolekcionar Damir Tonković predstavio je svoju zbirku knjiga iz serijala o poznatom čarobnjaku na čak trideset i devet jezika. Uslijedio je i kviz znanja na kojem su se natjecali srednjoškolci, a naši učenici imali su priliku provjeriti svoje poznavanje ovog popularnog djela.

Izložbu u knjižnici Srednje škole Viktorovac moguće je razgledati sve do 23. veljače 2018. uz prethodnu najavu.

Zahvaljujemo djelatnicima i učenicima na gostoprimstvu.