Pjesnikinja u gostima na Svjetski dan pjesništva
Autor: Iva Dužić, 21. 3. 2018.

Povodom Svjetskog dana pjesništva koji se obilježava 21. ožujka, ugostili smo pjesnikinju Sanju Andabaka, dobitnicu Nagrade Kitica koju dodjeljuje Hrvatsko društvo književnika za djecu i mlade. Dočekali smo je recitirajući stihove koje su pisali učenici 3.c razreda, a njezine pjesme iz zbirke „Zaljubljeni tramvaj“ učenici su recitirali i slušali sa zanimanjem.

Pjesnikinji smo uručili mali znak pažnje, djelo Zadruge VikSi, a naša je knjižnica darom autorice postala bogatija za vrijednu zbirku poezije za djecu i mlade.

Susretu su prisustvovali učenici 3. a, 3. b i 3. c razreda te njihove učiteljice Ivana, Vera i Željka.

Knjižničarka

Fotografije u nastavku