Noć knjige u našoj školi
Autor: Iva Dužić, 28. 3. 2018.

Naša knjižnica uključit će se u obilježavanje ovogodišnje Noći knjige, 23. 4. 2018. od 12:00 do 17:00 sati. Pozivamo učenike da nakon proljetnog odmora prijave svoje sudjelovanje!

6. KNJIŽNIČNI LITERARNI NATJEČAJ (KLIN)

TEMA: KNJIGA PO MJERI

Kada bi sve bilo moguće, kakva bi bila knjiga po tvojoj mjeri? Kako bi izgledala, o čemu bi govorila, kakve bi imala likove, zaplete, rasplete? Opiši najbolju knjigu koju možeš zamisliti za sebe, ali i za Zemljane budućnosti!

Najmaštovitiji opisi i ideje bit će nagrađeni čitanjem u prijestolju od knjiga u Noći knjige, 23. 4. 2018.

Svoj potpisani rad ubaci u „knjigu budućnosti“ ispred školske knjižnice ili pošalji e-mailom na adresu knjiznica.viktorovac@gmail.com
najkasnije do ponoći 22. travnja 2018.

PRIJESTOLJE OD KNJIGA

Postani na trenutak kraljica ili kralj školske knjižnice! Izaberi pjesmu, priču ili ulomak romana. Uvježbaj izražajno i glasno čitati i čitaj s krunom na glavi na prijestolju od knjiga!

Prijave u školskoj knjižnici najkasnije do petka, 20. travnja 2018.

Prijestolje je nastalo u suradnji Zadruge VikSi i školske knjižnice.

Sunčane proljetne praznike i sretan Uskrs želi vam vaša knjižničarka.

P.S. Ne zaboravite pročitati dobru knjigu!