ČITANJEM DO TREĆEG MJESTA U ŽUPANIJI
Autor: Iva Dužić, 26. 10. 2018.

Mia Plavšić, učenica 7. a razreda naše škole, nastupila je na Županijskom natjecanju u čitanju naglas koje se održalo 25. listopada 2018. u Ogranku Caprag Narodne knjižnice i čitaonice Vlado Gotovac Sisak. Za natjecanje ju je pripremala učiteljica Ivana Rakas. Mia se natjecala u starijoj kategoriji, a žiri, koji je istaknuo da su o redoslijedu pobjedničkih mjesta odlučivale nijanse, dodijelio joj je odlično treće mjesto. Mia je predstavila knjigu Eduarda Suspenskog „Stric Fjodor, pas i mačak“ .

6. državno Natjecanje u čitanju naglas održat će se 22. i 23. 11. 2018. u Domu kulture Kristalna kocka vedrine, a više informacija saznajte ovdje: https://www.nkc-sisak.hr/natjecanje-u-citanju-naglas/

Iva Dužić, knjižničarka