KLIN(CI)
Autor: Iva Dužić, 28. 11. 2018.

Knjižnični literarni natječaj KLIN pokrenut je prošle školske godine s ciljem poticanja stvaralačkog pisanog izražavanja učenika naše škole. 20. 11. 2018. proglašeni su prvi ovogodišnji pobjednici KLIN-a.

Tema natječaja bila je „Lijepo je biti dijete“. Natječaj je trajao od Dječjeg tjedna do Međunarodnog dana djeteta, a na njemu su sudjelovali učenici i učenice 2., 3. i 4. razreda. Rezultati natječaja su sljedeći:

3. mjesto: Esther Šoštarić iz 2. a razreda,

2. mjesto Tara Branković iz 4. a razreda,

1. mjesto: Tena Pišonić iz 3. c razreda.

Pobjednica KLIN-a primila je i posebnu pohvalu Časopisaca (polaznika Novinarsko-literarne skupine).

Medalje za pobjednice dodijelila je književnica i lutkarica Jadranka Čunčić-Bandov, a medalje su djelo Učeničke zadruge VikSi.

Novi KLIN počinje 3. prosinca 2018. Za učenike od 1. do 4. razreda tema je Zimska pjesma, a za učenike od 5. do 8. razreda Lica zime.

Iva Dužić, knjižničarka

Više fotografija u nastavku: