PRIČA O BICIKLISTIČKOM MARATONU
Autor: Iva Dužić, 7. 5. 2019.

Dana 6. 5. 2019. Fran Jerkić iz Biciklističkog kluba „Kraljevi“ i Jadranka Gabriša - Perković, knjižničarka i strastvena biciklistica, prenijeli su nam svoje iskustvo sudjelovanja na Biciklističkom maratonu „Sisak za Vukovar“. Učenici svih petih te dva sedma razreda mogli su se, ukoliko su pažljivo slušali, početi zaljubljivati u sport koji otvara nove horizonte, pomiče tjelesne granice i postaje stil života. Najpažljiviji slušači točnim su odgovorima na nagradna pitanja osvojili knjige na dar.

Ovo predavanje bilo je uvod u Školsku biciklijadu koja će se održati u subotu, 11. 5. 2019.

Hvala našim gostima, veseli nas buduća suradnja!

Iva Dužić, knjižničarka