ČAROBNI KALENDAR
Autor: Iva Dužić, 28. 2. 2020.

Učenice 2. b razreda, Katja, Nika i Lara pripremile su za svoje razredne kolegice i kolege pravo malo književno poslijepodne. Djevojčice su predstavile knjigu Marijane Križanović  „Čarobni kalendar“ na način da su najavile o kojoj će knjizi biti riječi, pročitale više o autoricama pjesama i ilustracija, iskazale svoj dojam o knjizi, a zatim pročitale nekoliko pjesama. Uslijedio je kviz znanja o kalendaru, a zatim i izrada čarobnog kalendara uz pomoć učiteljica Nikoline Strugačevac Bizjak i Valentine Ćorković.

Knjiga pjesama „Čarobni kalendar“ jedan je od naslova uvrštenih u projekt Naša mala knjižnica i dostupna je za posudbu u školskoj knjižnici.

Iva Dužić, knjižničarka