Ruša
Autor: Iva Dužić, 16. 6. 2020.

U okviru projekta „Naša mala knjižnica“ učenice 2. b razreda Dora, Frida, Lota i Lea pripremile su za svoj razred predstavljanje slikovnice „Ruša je slutila“ Tamare Bakran i Margarete Peršić.

Slušatelji su mogli čuti osnovne podatke o slikovnici te preporuku za čitanje, saznati što je to malahit, oko vrata objesiti ogrlice čiji privjesak podsjeća na taj kamen, naučiti o rijeci Krki i Nacionalnom parku Krka putem prezentacije te poslušati opis neobičnog vodenog bića Azura.

Čestitke djevojčicama na izvrsnoj prezentaciji koja je njihove prijatelje potaknula na crtanje i čitanje slikovnice. Rušu i Azura potražite u školskoj knjižnici!

Nikolina Strugačevac Bizjak, učiteljica i

Iva Dužić, knjižničarka