Učenička zadruga VikSi
VikSi u Vinkovcima
Autor: Dijana Marić, 22. 10. 2019.

Osnovna škola Viktorovac zapaženo je predstavljena na 31. smotri učeničkih zadruga Republike Hrvatske u Vinkovcima od 8. do 11. listopada 2019. godine. Učeničke zadruge iz svih hrvatskih županija te gosti iz Crne Gore, Bosne i Hercegovine te Vojvodine u Republici Srbiji predstavili su rad svojih ruku na sedamdeset i četiri izložbena prostora.

Učenice 5.c razreda, Laura Panjković i Zara Arabadžić usmenom su i praktičnom prezentacijom te reprezentativnim izgledom izložbenog prostora zaslužile izvrsne ocjene članica Državnog povjerenstva Sanje Grbeš i Radmile Divić Posavac u okviru županijske teme "Iz bakine kuhinje". Učenička zadruga VikSi istaknula se i izradom medalja za istraživačke radove i priznanja za Najproizvode te sudjelovanjem voditeljice UZ VikSi Željke Kleković Brajenović u radu Državnog povjerenstva.

Fotografije u nastavku...