Učenička zadruga VikSi
Aktivnosti u mjesecu prosincu 2022.
Autor: Dijana Marić, 23. 12. 2022.

Učenička zadruga VikSi u prosincu svoje proizvode izložila je na školskom štandu u prostoru škole, Humanitarnom sajmu u OŠ Viktorovac te Adventu u Sisku na Korzu.

Keramičke kuglice oslikane motivom Isusovog rođenja predstavili su na izložbi „Jaslice moga kraja – zavičaja“ 8.prosinca 2022.godine  u Strukovnoj školi Sisak koju je organizirala Udruga za brigu o djeci i mladima „Radost“ Budaševo.

Ista izložba preseljena je u prostor Velikog Kaptola 19. prosinca 2022. godine koju možete pogledati na poveznici Jaslice moga kraja.

Oslikane keramičke kugle zavrtile su se i u virtualnoj Božićnoj izložbi učeničkih zadruga koje je organizirao Hrvatski savez učeničkih zadruga.

Poveznica: Božićna izložba - Sisačko-moslavačka županija

Nizom izložbi uspješno i kreativno smo završili 2022.godinu te s novim idejama krećemo u 2023.godinu!

Željka Kleković Brajenović, UZ VikSi