Što smo radili u prvom polugodištu u 3.c razrednom odjelu
Autor: Dijana Marić, 4. 12. 2016.

Kako se približava kraj prvog polugodišta učenici 3.c razrednog odjela željeli su sa čitateljima podijeliti što su sve zanimljivo radili na nastavi.

Vrijedno smo učili, pjevali, glumili sa izrađenim lutkama i ukrašavali naš radni prostor. Obilježili smo dolazak jeseni, izradom jesenske dame i prekrasnih šešira od jesenskih plodova.

Izradili smo i ukrasne magnetiće u obliku suncokreta povodom Dana zahvalnosti za plodove zemlje. Za Dane jabuka cijedili smo sok od domaćih jabuka, a za Dan kravata učenici su sami dizajnirali kravate na košuljicama.

Pisali smo i ilustrirali slikovnice, izradili božićne anđele za Božićni sajam... i sve to zabilježili fotoaparatom...pogledajte....Slika govori više od tisuću riječi!

Anita Svilokos, učiteljica 3.c