Izvanučionička nastava prvih razreda
Autor: Dijana Marić, 10. 4. 2017.

U petak, 7. travnja, prvašići su bili na izvanučioničkoj nastavi u gradu. U Gradskom muzeju Sisak sudjelovali smo na radionici "Uskrs u muzeju". U dvorištu muzeja ukrašavali smo jaja travom pod vodstvom muzejskog pedagoga, g. Marijana Bogatića.

Također, ponovili smo gradivo prirode i društva rješavajući listiće u "učionici na otvorenom". Nakon toga zaputili smo se u pješačku zonu, gdje smo se zasladili sladoledom. Pogledali smo izložbu pisanica na  "Korzu", te slobodno vrijeme proveli na dječjem igralištu "Majmunjaku".

Na kraju, u Daskalištu smo pogledali izvrsnu predstavu Voda je život, koja u sebi nosi snažnu ekološku poruku, a posebno nas se dojmila uporaba holograma u njoj. Sadržajno bogat i zanimljiv dan završili smo šetnjom do škole.

Vratili smo se umorni, ali i puni dojmova.

Maja Pirc, učiteljica

Slike u nastavku...