Dora Dejanović među najuspješnijima na Županijskoj smotri LiDraNo!
Autor: Dijana Marić, 4. 3. 2024.

Na Županijskoj  smotri LiDraNo, koja je ove godine održana 1. ožujka 2024. u Hrvatskom domu u Glini, naši učenici nastupali su za prolazak na državnu razinu Smotre. Učenica osmog razreda Dora Dejanović s odličnim izvođenjem pjesme "Preboljet ću te" Tee Benčić Rimay osvojila je žiri i postala jedna od dvije predstavnice Sisačko-moslavačke županije koje će nastupiti na Državnoj smotri LiDraNo u kategoriji samostalnih scenskih nastupa. Doru je za nastup pripremila mentorica Danijela Đukić, voditeljica Literarno-recitatorske skupine.

Novinarski radovi učenice osmog razreda Matilde Bjelica i učenika petog razreda Borne Kolića, kao i digitalni školski list VikSi s glavnom urednicom Stelom Novak, predloženi su za državnu razinu Smotre LiDraNo te nestrpljivo čekaju i nadaju se pozivu! Mentorica novinarima je voditeljica Novinarske skupine Iva Dužić.

Nastupali su i učenici drugog razreda, Magda Breyer i Borna Begić, koje je za nastup pripremila učiteljica Nikolina Strugačevac Bizjak.

Čestitamo svima, a Dori i njezinoj mentorici i razrednici Danijeli Đukić, želimo puno sreće i uspjeha na Državnoj smotri LiDraNo koja će se održati u Vodicama.

Fotografije u prilogu!

Stela Novak, 8. a