eTwinning oznaka kvalitete
Autor: Dijana Marić, 13. 7. 2022.

Osnovna škola Viktorovac dobila je od Nacionalne službe za podršku Nacionalnu oznaku kvalitete-eTwinning, za rad na projektu "Škola je škola, a boravak je baš fora 2". U projektu su sudjelovali marljivi učenici produženog boravka prvih i četvrtog razreda pod vodstvom učiteljice Marine Marković Vukmirović.

eTwinning oznaka kvalitete dodjeljuje se učiteljima koji su surađivali na izvrsnim eTwinning projektima i znači da je projekt ispunio određene standarde kvalitete koji se odnose na pedagošku kreativnost, uključenost u kurikulum, suradnju među partnerskim školama, uporabu tehnologije, postignute rezultate kao i detaljno dokumentiranje projektnih aktivnosti. Učenicima koji su sudjelovali u projektu dodjeljuje se oznaka kvalitete za učenike.

Kako je cijeli projekt proveden možete vidjeti na poveznici http://os-viktorovac-sk.skole.hr/eTwinning. Za naše učenike ovo je bilo prvo iskustvo sudjelovanja u eTwinning projektima, a ovo je ujedno prvi eTwinning projekt naše škole koji je nagrađen ovim značajnim priznanjem.

Učenici i nastavnici ponosni su na svoj rad i nastavljaju s projektima i sljedeće školske godine.

Učiteljici i učenicima čestitamo na ovom priznanju i zahvaljujemo na uloženom trudu!