Aktivnosti drugih i trećih razreda u produženom boravku tijekom rujna i listopada
Autor: Dijana Marić, 19. 11. 2019.

Početak školske godine obilježili smo otvorenjem novog prostora produženog boravka s kojim su naši dragi učenici oduševljeni. Nalazimo se u većem prostoru koji nam omogućuje još veću kvalitetu rada. Uz standardno ponavljanje nastavnih sadržaja i boravka na svježem zraku kad god to vremenske prilike omogućuju, u rujnu smo ukrasili naš pano Jesenkom, natjecali smo se tko može izraditi veći dvorac od olovaka, pisali igrokaze...

U listopadu smo obilježili Dan neovisnosti izradom pletera, crtali smo pekara i pekarske proizvode na Dane kruha i imali prekrasnu i zanimljivu radionicu s našom knjižničarkom  Ivom Dužić kojoj se ovim putem još jednom zahvaljujemo na posjeti i nadamo se daljnjoj suradnji. Učenici su taj dan postali detektivi a to potvrđuje i iskaznica koju su na kraju izradili.

Sve ove zanimljivosti možete pogledati na fotografijama u prilogu!