Aktivnosti u boravku tijekom mjeseca listopada
Autor: Dijana Marić, 8. 11. 2022.

Aktivnosti u listopadu proveli smo i dalje u obilježavanju jeseni. Ovaj mjesec, likovnim radionicama učenici su obogatili znanje o toplim i hladnim bojama te su upoznali slikarsku tehniku mozaik. Obilježili smo važne datume: 16.10.2022. Dan zahvalnosti za plodove zemlje- razgovorom o jesenskim plodovima i pekarskim proizvodima zatim crtanjem košare s pekarskim proizvodima. 18.10.2022. obilježili smo Dan kravate (izrađivali smo kravatu tehnikom origamija i zatim je svaki učenik svoju kravatu ukrasio po vlastitoj želji). 20.10.2022. obilježili smo Dan jabuka razgovorom kako nastaje jabuka i nastavnim listićem kojim smo ujedno ponovili i naučene sadržaje matematike.

Mjesec listopad smo završili na najzanimljiviji način obilježavajući 27.10.2022. Svjetski dan animiranog filma. Prostor boravka pretvorili smo u kino. Učenici su na ulasku u kino pokazivali svoje ulaznice, prije početka crtanog filma učenici su ponijeli svoje grickalice, a i pekli smo kokice u aparatu za kokice (hvala mami koja nam je donijela aparat), svaki učenik dobio je kokice i zatim smo započeli s gledanjem crtanog filma.

Naravno sve ovo, a i više možete pogledati u našoj galeriji u prilogu.

Učiteljica Marina Marković Vukmirović