Učenička zadruga VikSi
Susret međužupanijske suradnje Podružnica HSUZ-a Sisačko-moslavačke i Karlovačke županije
Autor: Dijana Marić, 20. 11. 2023.

Susret međužupanijske suradnje Podružnica Sisačko-moslavačke i Karlovačke županije održao se u subotu 11.11.2023. godine u OŠ Sela u Selima. U sklopu susreta održani su sastanci  Podružnica kojeg su vodile Jasminka Alinčić i Željka Kleković Brajenović, voditeljice Podružnica HSUZ-a Karlovačke i Sisačko-moslavačke županije. Za učenike i voditelje organizirane su sljedeće radionice:

Slikanje uz čaj- Stefanija Kranjčec, UZ Štokrlica, OŠ Turanj, Karlovac

Narukvice prijateljstva- Lorena Sopčić, UZ Brezik, OŠ Žakanje

Makrame lutkice- Katarina Dobrenić, UZ Leptirići, OŠ "Braća Bobetko" Sisak

Izrada privjesak od perlica- Maja Ostojić, UZ Goranka, OŠ I. G Kovačić, Gora

Tijekom četiri sata trajanja skupa pedesetak sudionika su se mijenjali na navedenim radionicama uz ugodno druženje i razmjenu ideja. Nakon završetka skupa, sudionici su pošli u organizirani obilazak Siska.

Željka Kleković Brajenović, UZ VikSi