Učenička zadruga VikSi
Državni stručni skup: Razvoj poduzetničke ideje od koncepta do realizacije
Autor: Dijana Marić, 20. 11. 2023.

U organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanja od 15. do 17. studenoga 2023. u Tuhelju održan je Državni stručni skup pod nazivom Razvoj poduzetničke ideje od koncepta do realizacije.

U dva dana održala su se zanimljiva predavanja od poduzetničkih tema do primjera dobre prakse pa sve do najzanimljivijeg dijela skupa- kreativnih radionica.

Voditeljica UZ VikSi Željka Kleković Brajenović održala je radionicu Izrada kalupa od gipsa za voditelje učeničkih zadruga te sudjelovala u sastanku  voditelja ŽSV za Poduzetništvo i Učeničko zadrugarstvo gdje su se planirale aktivnosti i edukacije za iduću godinu.

Željka Kleković Brajenović, UZ VikSi