Učenička zadruga VikSi
Božićna radionica za Božićni sajam
Autor: Dijana Marić, 27. 11. 2023.

Dana 22.11., 23.11. i 24.11.2023. održane su uspješne Božićne radionice na kojoj su sudjelovali roditelji i učenici prvih razreda naše škole. Cilj radionice bio je zajedničko izrađivanje ukrasa  za Božićni sajam.
Učitelji su pružili podršku tijekom radionice, potičući suradnju između roditelja i djece. Svi sudionici su s veseljem sudjelovali u kreativnom procesu, koristeći različite materijale za izradu simpatičnih gnomića.

Djeca su s oduševljenjem pokazivala svoju maštovitost, dok su roditelji pružali stručnu pomoć. Radionica je bila prilika za jačanje veza između obitelji i škole te poticanje zajedničkog stvaralaštva.
Konačni rezultati bili su šarmantni gnomići koji su predstavljali raznolikost ideja i stilova. Ovi unikatni radovi bit će izloženi na Božićnom sajmu 13.12.2023., pridonoseći tako ljepoti i toplini blagdanskog ozračja.

Ova radionica nije samo bila prilika za stvaranje lijepih uspomena, već je također istaknula važnost zajedničkog angažmana roditelja u obrazovanju njihove djece. Hvala svima koji su sudjelovali u ovoj srdačnoj aktivnosti.

Učiteljice: Radojka Kozina, Željka Kleković Brajenović i Marina Marković Vukmirović