Učenička zadruga VikSi
USUSRET BOŽIĆU
Autor: Dijana Marić, 18. 12. 2023.

Božićni sajam održan je na blagdan Sv. Lucije, 13.12.2023. godine u organizaciji Učeničke zadruge VikSi, a u ovoj svečanosti kreativnosti, poduzetništva, prijateljstva i obiteljskog druženja sudjelovali su svi učenici i djelatnici škole. Prva stanica našeg tradicionalnog Božićnog sajma bilo je predvorje škole u kojem su goste dočekali Zadrugari sa svojim kreativnim uracima.

Učenička zadruga VikSi uz kreativno izražavanje učenika njeguje i poduzetništvo u kojem su učenici pokazali pravo umijeće, a prihod će iskoristiti za humanitarne svrhe, male razredne svečanosti i ulaganje u nove kreativne i poduzetničke projekte.

UZ VikSi